حاج حسین سازور

آلبوم مداحی حاج حسین سازور

12

حاج حسین سازور متولد سال 1339 در محله غیاثی تهران می باشد و در خانواده ای پرجمعیت و مذهبی رشد کرده است . پدر وی فردی متدین و معتمد محله بوده است که در سال 1368 به رحمت خدا می رود . حاج حسین سازور دارای هفت برادر می باشد که از میان آنها فقط ایشان وارد عرصه مداحی شده است و گرایش وی به مداحی و نوحه خوانی از سنین کودکی شکل گرفته است . ایشان در سن 10 سالگی به همراه هشت نفر دیگر در خانه شان مراسم عزاداری برپا می کردند که روضه خوان مراسم ها ، حضرت آیت الله شهید سعیدی روحانی بود . ایشان در سنین جوانی نیز وارد بسیج می شود و داوطلبانه به مناطق جنگی اعزام می شود و در جبهه جنگ از همرزمان شهید رجایی بوده است .

حاج حسین سازور که اکنون از مداحان مطرح کشور می باشد ؛ از شاگردان استاد حاج منصور ارضی بوده است و مداحی را کنار ایشان آموخته است . حاج حسین سازور متاهل است و دارای یک پسر و یک دختر می باشد که پسر ایشان نیز گاهی نوحه خوانی می کند .

حاج حسین سازور افتخار اجرای نوحه خوانی را در محضر مقام معظم رهبری ؛ در دومین شب مراسم عزاداری محرم در حسینیه امام خمینی داشته است که در این مداحی به برخی مسائل اجتماعی نیز پرداخته است . ایشان در هیئت هایی مانند موج الحسین (ع) ، بیت الشهداء ، محبان المرتضی ، بیت الرضوان علی بن موسی الرضا (ع) و مسجد موسی بن جعفر (ع) نیز مداحی کرده است . حاج حسین سازور می گوید توصیه من به پسران این است که خودش را خرج دین کند. خرج دین شدن فقط در مداحی نیست الان دانشمندان هسته ای ما دارند خرج دین می شوند و دارند هزینه پرداخت می کنند. خواننده ها، بزرگان، گوینده ها، مستمعین همه باید خرج دین خدا شوند .

مجموعه کامل مداحی حاج حسین سازور

حاج حسین سازور ، مداح برجسته کشور و از نوحه خوان های معروف می باشد که طرفداران زیادی دارد . در این بخش شما تمام آلبوم های حاج حسین سازور را می توانید مشاهده کنید و با کلیک بر روی هر آلبوم می توانید تمام صوت های آن را مشاهده ، پخش و دانلود کنید.

آلبومهای آلبوم مداحی حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب ولادت امام رضا (ع) سال 1396

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم جشن شام عید غدیر خم سال 1396

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم میلاد حضرت علی اکبر (ع) سال 1396

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب ولادت امام رضا (ع) سال 1395

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب اول تا چهارم فاطمیه دوم 1394

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب هفدهم صفر المعظم سال ۱۳۹۳

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب ولادت امام رضا (ع) سال 1394

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شهادت امام صادق (ع) سال ۱۳۹۳

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب ولادت امام رضا (ع) سال ۱۳۹۳

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب 24 صفر 1392

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب میلاد امام زمان (عج) ۱۳۹۳

حاج حسین سازور

حاج حسین سازورآلبوم شب ولادت امام رضا (ع) ۱۳۹۱

حاج حسین سازور