حاج علیرضا اسفندیاری

آلبوم مداحی حاج علیرضا اسفندیاری

2

حاج علیرضا اسفندیاری متولد 6 فروردین 1371 در محله معجز شهر اردبیل می باشد و در خانواده ای مذهبی بزرگ شده است ، او از کودکی در مراسم مذهبی شرکت کرده است و از همان دوران کودکی از سال 1379 مداحی را آغاز کرده است و در هیئت ها و مراسمات مذهبی نوحه خوانی کرده است ؛ به طور رسمی آغاز مداحی وی از سال 1383 بوده است و خیلی سریع به شهرت رسیده است . از آثار حاج علیرضا اسفندیاری می توان به طشت گذاری ها ، احوالات حضرت ابوالفضل (ع) ، ایام فاطمیه و رمضان المبارک ، احوالات هنده ، مجلس ابن زیاد ، قتلگاه امام حسین (ع) و حضرت رقیه (س) و … اشاره کرد .

حاج علیرضا اسفندیاری علاوه بر مداحی در ایران ، به کشورهای دیگر نیز دعوت شده است و مداحی کرده است . در مداحی های اخیر او ، به ویژه مداحی مراسم طشت گذاری سال 1395 در مسجد جامع اردبیل ، اشعار سیاسی و موضع گیری های سیاسی دیده و شنیده شده است .

حاج علیرضا اسفندیاری دارای مدرک کارشناسی رشته حقوق می باشد .

مجموعه کامل مداحی حاج علیرضا اسفندیاری

حاج علیرضا اسفندیاری از مداحان جوان اردبیل می باشد و طرفداران بسیاری دارد . در این بخش تمام آلبوم های حاج علیرضا اسفندیاری در اختیار شما عزیزان قرار گرفته و با کلیک بر روی هر آلبوم می توانید تمام صوت های آن را مشاهده ، پخش و دانلود کنید.

آلبومهای آلبوم مداحی حاج علیرضا اسفندیاری

حاج علیرضا اسفندیاریآلبوم 5 صفر المعظم 1398

حاج علیرضا اسفندیاری

حاج علیرضا اسفندیاریآلبوم 23 آذر 1398

حاج علیرضا اسفندیاری